Průhonický park
Přišlo jaro a je čas vyrazit do přírody.
My jsme si vybrali Průhonický park.

Pokud jste se rozhodli, že spojíte výlet s rodinným obědem, doporučuji Průhonickou pizzerii GROSETO. Ale pozor, určitě si udělejte rezervaci, ať nedopadnete jako my- čekali jsme 20 minut frontu na stůl. Ale jinak tam skvěle vaří a navíc je tam dětský koutek pro mrňata, takže pokud máte malého sourozence, tak je to ideál...
Park se nachází kousek od pizzerie, přibližně 5 minut chůze.
Park je krásný, ale je tam několik dlouhých tras, tak si nezapomeňte na pokladně vzít mapu. Myslím, že se tam dá bez mapy docela dobře zabloudit.![]()
Jestli rádi fotíte, přijdete si na své, je tam mnoho pěkných zákoutí, rostlinek, jezírek...
Překvapilo nás, že tam nejsou žádné stánky s občerstvením, pouze jeden u hlavní brány, takže sváču do batůžku!





